Dům dětí a mládeže Klatovy : ZÁPAS FLORBALOVÉ AMATÉRSKÉ LIGY 5. 2. 2011 - REPORTÁŽ

Zápas Florbalové amatérské ligy 5. 2. 2011 - reportáž

Již sedmé kolo TEPLÁRNA CUPU se odehrálo v tělocvičně Masarykovy základní školy sobotu 5. února. Obzvláště očekávané byly výsledky vysokoškolských duelů, neboť v minulém kole se týmy hodně bodově srovnaly. Oba zápasy byly vyrovnané. Devils si teprve gólem v poslední minutě druhého poločasu připsal na své konto veledůležité tři body v zápase s Nezdicemi. Hráči THC Klatovy naopak o cenné dva body v duelu s Nýrskými přišli, neboť jen remízovali 5 : 5. „Jen“ v uvozovkách, protože právě tento zápas byl skutečnou lahůdkou pro oko každého florbalisty. Byly k vidění nádherné herní kombinace a nejedna branková čára, po které frčel děrovaný míček, ale do brány se mu nechtělo.     V kategorii středních škol se netrpělivě čekalo na výsledek duelu Dragons – Flyers. Oba týmy se dělily o 2 – 3 místo v bodové tabulce.Dnes byly těmi úspěšnějšími hráči Flyers a posunuli se ziskem tří bodů na zatím stříbrný stupínek v pořadí týmů. Tornádo potvrdilo roli favorita a zápas s Nýrskými pojali jako trénink. Výhrou 16 : 2 si i po tomto kole udrželi první místo v dosavadním pořadí.  Jestliže pohlédneme na bodové skóre jednotlivých týmů, nezbývá než konstatovat, že vše je otevřené a nikdo nemá nic jistého. Hráči všech týmů musí hrát až do konce a to je pro každou sportovní soutěž ten nejlepší finiš.