Dům dětí a mládeže Klatovy : JARNÍ PRÁZDNINY V DDM KLATOVY BŘEZEN 2012

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Jarní prázdniny v DDM Klatovy březen 2012

       

 PONDĚLÍ


Začali jarní prázdniny a náš „domeček“ ožil dětmi. První den příměstského tábora. Ráno se sešlo 15 dětí ve výtvarné dílně a tvořila se trička pomocí savové techniky. Každé tričko bylo originál. Následovala krátká pohádka na videu a šlo se na oběd. Po výborném karbanátku s bramborovou kaší a malém odpočinku v herně následoval odchod do sálu DDM. Honem převléknout do pohodlného oblečení na cvičení a hurá do tělocvičny. Hrála se vybíjená, cvičila zumba, soutěžilo se v družstvech. Nálada byla výborná. Nakonec jsme si vyčarovali z kouzelné krabice odměnu a diplom za sportovní výkon a šlo se zpět do „domečku“, kde už na nás čekali rodiče.

 

Jana Soukupová 

 

ÚTERÝ


A je tu úterý, další den prázdnin. Přišlo 18 dětí a zdobily se keramické květináče spoustou kytiček, motýlků a sluníček. Také jsme si vyzkoušeli ubrouskovou techniku a každý si na svůj květináč nalepil jarní obrázek. Po výborné rajské omáčce a malém odpočinku odcházíme za historií. Pod vedením pana M. Kříže si povídáme o historii Klatov. Navštívili jsme radnici, mučírnu, katakomby. Dověděli jsme se, že do královského města Klatovy kdysi vedly tři brány a že se zde pěstoval chmel. Opravdu zajímavé a poučné povídání. Dověděli jsme se spoustu zajímavých věcí, o kterých jsme vůbec nevěděli. Dali jsme si svačinu a už tu byly čtyři hodiny a přišli pro nás rodiče.

Jarka Javorská 


STŘEDA


Středeční den byl plný zážitků. Ráno se 12 dětí vydalo na velmi zajímavou prohlídku stanice Hasičského záchranného sboru. Nejen, že jsme zde načerpali mnoho zajímavých informací, ale viděli jsme také pravý „ostrý výjezd“ hasičů. Pak přišla na řadu trocha sportu. Na zimním stadionu jsme si společně zabruslili a po dobrém obědě šli do městské knihovny. Beseda s paní knihovnicí Rajalovou nás velice zaujala. Měli jsme také možnost si číst knihy a luštit křížovky v počítači. Po sladké odměně si nás „rozebrali“ rodiče.

 

Katka Bělochová

 

 

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist