Dům dětí a mládeže Klatovy : 2012-06-15 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

2012-06-15 zahradní slavnost

ZAHRADNÍ SLAVNOST

 

V pátek 15.5.2012 jsme ukončili v Domě dětí školní rok zahradní slavností, na které jsme také vyhlásily, jako každoročně, výsledky výtvarné výstavy „O nejhezčí kočičku“. Na této slavnosti se také představili, s tím co se za celý rok naučily, děti z kroužků kytar, fléten, aerobiku, tanečků a dramatického kroužku.

Počasí nám přálo, sluníčko svítilo už od rána a zahrada u našeho domečku byla plná rodičů a dětí. Na závěr si každý návštěvník mohl namalovat na chodník křídou kočičku a tak prostranství u DDM zaplnilo plno koček, kocourů a koťat.

A takhle to všechno dopadlo:

 

I.kategorie – mateřské školky

 

papír:       1. Matěj Malát (DDM Klatovy)

                 2. Bára Drozdová (DDM Klatovy)

                 3. Žaneta Ripplová (MŠ Máchova)

keramika: 1. Pavla Boučková (DDM Klatovy)

                   2. Ilona Tesarczyková (DDM Klatovy)

                   3. Jindřiška Čápová (DDM Klatovy)

 

II. kategorie – I. stupeň ZŠ

 

papír:        1. Marika Turková (DDM Klatovy)

                  2. Lenka Kurcová (DDM Klatovy)

                  3. Márinka Urbánková (DDM Klatovy)

 

čestné uznání: Adéla Jandová (DDM Klatovy)

                          Eliška Haladová (DDM Klatovy)

                          Adéla Makrlíková DDM Klatovy)

                          Anna Rubášová (DDM Klatovy)

                          Jana Steinengerová (DDM Klatovy)

 

keramika: 1. Lucie Svobodová (ZŠ Švihov)

                   2. Albert Klein (DDM Klatovy)

                   3. Petr Polák (DDM Klatovy)

 

čestné uznání: Sebastian Kraml (DDM Klatovy)

                          Bára Marcelová (DDM Klatovy)

                          Lukáš Přenosil (DDM Klatovy)

 

III. kategorie – II. stupeň ZŠ

 

papír:         1. Hana Fořtová (ZŠ Švihov)

                   2. Adéla Kreidlová (ZŠ Švihov)

                   3. Jana Sudová (DDM Klatovy)

 

keramika: 1. Kateřina Jandová (DDM Klatovy)

                   2. Karolína Tomanová (DDM Klatovy)

                   3. Tereza Neužilová (DDM Klatovy)

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist