Dům dětí a mládeže Klatovy : 1000 VOLŇÁSKŮ PRO KLATOVY 23. 5. 2014

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

1000 volňásků pro Klatovy 23. 5. 2014

 

Již po šesté proběhla v parku u Kolonády přehlídka volnočasových aktivit pod názvem Klatovský volňásek. Na její přípravě se podílelo 8 organizací, které nabízejí volnočasové aktivity pro děti a mládež. Hlavním organizátorem byl Dům dětí a mládeže.

Páteční dopoledne patřilo již tradičně žákům a studentům nejen klatovských škol. Účastníci si mohli vyzkoušet jízdu na raftu, lanové atrakce, mohli si zahrát deskové hry, tvořit ve výtvarných dílnách, vyzkoušet si nejrůznější sportovní disciplíny, zahrát petanque nebo zápasit v sumu.

Během dopoledne také proběhl program na pódiu. Návštěvníci shlédli vystoupení mažoretek Městského kulturního střediska, taneční skupiny Krok, vystoupení dětí z kroužku fléten a z kroužku aerobiku z Domu dětí a mládeže. Dále vystupovaly tanečnice z Millénium Gym - Mini dolls a dopolední program ukončili šermíři – Annaburští páni.

Odpoledne pokračoval program dál. Celkem bylo pro návštěvníky připraveno17 stanovišť s nejrůznějšími úkoly. Při jejich plnění se návštěvníci seznámili s činností jednotlivých organizací, které působí v oblasti volnočasových aktivit. Kromě Domu dětí a mládeže představili svoji činnost TJ Sokol KT, Městské kulturní středisko, Český červený kříž, Pathfinder, Junák – středisko Královák, pionýrská skupina Tuláci a Bowle 09 – 1. petanque klub Klatovy.

V odpolední blok na pódiu byl rozšířen o taneční skupiny: Marty Dance, Cik-cak, Modern a o vystoupení dětí z kroužku společenského tance z DDM.

Celkem Klatovského volňáska navštívilo přes 1000 účastníků, kteří nejen prožili zábavný den v parku u Kolonády, ale také načerpali plno inspirace, jak aktivně trávit volný čas.

 

Tomáš Kovanda

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist