DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

Závod o pohár Vladimíra Bořánka

Tradičním závodem o pohár Vladimíra Bořánka skončila v letošním školním roce činnost oddílu sportovní gymnastiky v Klatovech. Pohár si domů odnesla 9ti letá Aneta Vlčková, za nevyšší bodový zisk v této soutěži, dále pak stříbrnou medaili v krajské postupové soutěži v Plzni. Nejen ona letos uspěla. I další děvčatům se dařilo. Především Zuzce Johánkové. Která z 1 místa v krajské postupové soutěži v Plzni, získala 3 místo na republikovém finále ve Sportcentru Doubí u Třeboně mezi 54 soupeřkami a zlatou medaili v soutěži družstev. Další 3 medaile posbírala v tandemových závodech v Týnci nad Sázavou a to všechny barvy, společně s Marikou Kosohorskou. V tomto závodě se dařilo i Veronice Voráčkové, která si přivezla 2 bronzy a Pavla Švátorová společně s Eliškou Borskou , získaly medaile zlaté.I v kategorii : mimina , soutěžily 4 klatovské tandemy, ve kterých se nejlépe dařilo našemu nejmladšímu tandemu ve složení Lucinka Duchoňová a Nelinka Ferusová . Skončily na bodovaném 5 místě mezi 15 dvojicemi, obě ve svých kategoriích získaly po stříbrné medaili i v poháru V. Bořánka. Klatovské sportovní gymnastice se daří i nemalou zásluhou obětavých trenérek, které se dětem a dorostenkám věnují a budou věnovat i v příštím školním roce , kdy oddíl zahajuje 14.září svoji činnost v hale BK ve Voříškově ulici . Budeme se v 17.15 h. těšit na stávající i nové šikovné gymnastky.