DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

Turnaj ve stolnim tenisu 29. 1. 2016

Dům dětí a mládeže v Klatovech uspořádal pro děti a mládež 29. ledna o jednodenních pololetních prázdninách již 15. ročník turnaje ve stolním tenisu. Hráči ve věku 10 - 14 let byli rozlosováni do dvou skupin, do semifinále postupovali první dva. Poražení se utkali o 3. místo a vítězové se potkali ve finále. Samostatnou skupinu tvořily dívky. Jelikož byl zájem ze strany hráčů a hráček i o čtyřhry, vyhlásili jsme po dohodě s hlavním sudím panem Danielem  Javorským i tuto kategorii. Oceňována byla první 3. místa, účastníci turnaje bojovali o diplomy a medaile. Zahájení letošního turnaje byl přítomen pan Kalista z regionální televize FILMpro, který natočil z této sportovní akce Domu dětí a mládeže v Klatovech aktuální reportáž, ve které se určitě poznáte.  Všem účastníkům děkujeme za příjemnou atmosféru a aktivně prožitý prázdninový den. Těm nejlepším gratulujeme.