Dům dětí a mládeže Klatovy : PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "V HLAVĚ"

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Příměstský tábor "V hlavě"

     

Tábor jsme začali zhlédnutím filmu V hlavě, který byl motivem našeho tábora. Po obědě jsme navštívili policii v Klatovech, kde nám  přiblížili jejich práci.  Ještě jsme si stihli namalovat trička. V úterý jsme navštívili Škodaland Plzeň. Všichni si vyzkoušeli jízdu na šlapadlech po vodní nádrži České údolí. Také jsme si zaskákali na trampolínách a hráli na hřišti. Čekalo vás ještě koupání v jezírku, ale počasí nám nepřálo.

Celou středu jsme strávili v Techmánii v Plzni. Prohlédli jsme si celou expozice. Také jsme si v laboratořích vyzkoušeli pokusy z fyziky, biologie a chemie.

Ve čtvrtek nám přálo počasí a tak jsme toho stihli navštívit nejvíce. V areálu Lomeček jsme se podívali na svět pod hladinou z podvodní pozorovací kabiny. V Domažlicích jsme navštívili Modelovou železniční show. Z Újezdu jsme došli k pomníku J.S.Koziny  a k soše chodského psa.  V Chodské chalupě nám oběd donesla obsluha v chodských krojích. Po té jsme se přesunuli do Kdyně. Vyšlápli jsme si na hrad Rýzmberk. Den jsme zakončili koupáním v Centru vodní zábavy ve Kdyni.

Poslední den jsme dopoledne strávili na lezecké stěně v Sušici. Všichni to zvládli a někteří vylezli až ke stropu do výšky 9m. Šikulové!! Před obědem ještě hry- fotbal, vybíjená atd.. Návštěva velkého dětského hřiště na ostrově Santos. Koupání v krytém bazénu Sušice. Největší úspěch měl tobogán.

Po návratu do DDM jsme provedli vyhodnocení a šli hledat poklad . Po rozdělení pokladu jsme si opekli vuřty a okolo 19hod. jsme se rozloučili.

Tak zase za rok Míla Makovcová, babi Dáša a Danča.

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist