Dům dětí a mládeže Klatovy : REPORTÁŽ ZE ZÁVODŮ MINI-Z

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Reportáž ze závodů Mini-Z

V sobotu 22.4.2017 pořádali členové klubu RC Mini-Z Klatovy při DDM Klatovy závod rádiem řízených aut Kyosho Mini-Z, (modely aut v měřítku 1/27). Slavnostní zahájení závodu provedl místostarosta Klatov Ing. Václav Chroust, který popřál všem závodníkům úspěšný závod a prohlédl si modely připravené pro závody a technické zázemí závodu. Kromě místních závodníků se zúčastnili jezdci z modelářských klubů a DDM z Třebechovic pod Orebem, Prahy, Vysokého Mýta, Chebu a z Horního Slavkova. Z pořádajícího klubu se zúčastnilo 9 závodníků ( z toho 7 členů kroužku RC auta Mini-Z při DDM Klatovy ). Celkem pak závodilo v kategorii Standard 24 modelů, v kategorii Expert 17 modelů a v kategorii F1 závodily 4 modely. Kategorie Standard ( auta jen s minimálním použitím tuningových dílů ) se vyhodnocuje zvlášť pro kategorii juniorů a seniorů. Auta kategorie Expert a F1 ( zde jsou povoleny různé tuningové díly a výkonnější motory ) se hodnotí bez rozdílu věkové kategorie. Domácí závodníci byli v závodě úspěšní.

V kategorii Standard junioři se naši závodníci umístili takto:

2. místo Adam Babka, 4. místo Jan Kurc, 5. místo Šimon Mrkos, 7. místo David Pašek,
9. místo Jakub Toman, 10. Místo František Němec a 11. místo Daniel Jindra.

V kategorii Standard senioři se naši závodníci umístili takto:

3. místo Jiří Pfeffer, 6. místo Miroslav Toman

V kategorii Expert se domácí závodníci umístili následovně:

2. místo Adam Babka, 8. místo Šimon Mrkos, 10. místo Jan Kurc, 11. místo Miroslav Toman, 12. místo František Němec, 13. místo Jakub Toman, 14. místo David Pašek, 16. místo Daniel Jindra.

V kategorii F1 se domácí závodníci umístili následovně:

1. místo Adam Babka, 2. místo Jiří Pfeffer

Na závěr závodu po vyhlášení výsledků proběhla tombola o ceny, které kromě hlavního sponzora firmy Pecka-Modelář věnovaly firmy RC ZOOM, Auto Nejdl a SATO autodíly.

Celý závod probíhal v přátelské atmosféře a po 17. hodině se závodníci rozjeli do svých domovů. Podrobnější informace a fotografie můžete vidět na webech www.cpmini-z.cz a www.rcminizkt.cz. Další závod českého poháru Mini-Z proběhne 13.5.2017 v Praze, kde se náš tým také zúčastní a po tomto závodě proběhne vyhlášení celkového pořadí po 7 závodech českého poháru Mini-Z.

Výsledková listina

 

Další fotografie z akce naleznete zde…

 

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist