Dům dětí a mládeže Klatovy : TÁBOR DOBRÉ NÁLADY 10.7. - 14.7.2017

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Tábor dobré nálady 10.7. - 14.7.2017

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 10. 7. – 14. 7. 2017
 

PONDĚLÍ – Dopoledne jsme vyráběli nyní populární vaky na záda. Zdobili jsme je pomocí Smolíkových razítek a textilních barev.K obědu jsme si pochutnali na úžasných boloňských špagetách a sladkou tečkou byl meloun.Odpoledne proběhl turnaj v bowlingu. 

ÚTERÝ – Autobus nás ráno odvezl do Blatné. Prohlédli jsme si zámek a také výstavu strašidel v zámeckém podzemí. Nezapomenutelným zážitkem bylo krmení daňků z ruky v oboře u zámku. Po té jsme se přesunuli do Vrčně na svíčkovou. Následovala projížďka na koni, kterou nám trošku pokazilo počasí. Náladu nám spravila palačinka. Na závěr jsme si prohlédli modelovou železnici.

STŘEDA – Celodenní výlet do ZOO v Praze. K obědu řízek, super počasí, vystoupení lachtanů, krmení žiraf, mládě slonů a plno dalších zážitků nej nej vydařenější den.
 

ČTVRTEK – Dopravili jsme se vlakem na Špičák. Malá túra ze Špičáku na Čertovo jezero. U jezera jsme posvačili a někteří se rozdělili o svačinu i s kačenkami na jezeře. Pak sestup do Železné Rudy. Navštívili jsme environmentální centrum , kde jsme se dověděli něco o historii lyží, šumavských lesích. Pak jsme si ještě stihli prohlédnout více než 70 motorek v muzeu historických motocyklů.

PÁTEK – Netradiční bojovka na Hůrce. Po celé Hůrce bylo rozmístěno 16 stanovišť s úkoly, cíl byl u rozhledny. Zvítězilo z převahou družstvo Červených, druhé dorazilo družstvo Modrých. Družstvo Oranžových zabloudilo a dorazilo s velkým zpoždění a nemělo splněno i několik úkolů. Na vyhodnocení jsme se vrátili do DDM Klatovy. Udělali jsme si párty. Přiťukli si dětským šampaňským a posvačili dobrůtky. Děti byli odměněny sladkostí a na památku dostali fotku a osušku. Pak jsme šli do kina na film Špunti na vodě. Po návratu do DDM jsme se rozloučili.
 

Všem účastníkům děkujeme za dobrou náladu a kamarádského ducha.

Přejeme krásné prožití zbytku prázdnin Míla, Lída, babi Dáša a Danča.

Foto Tábor dobré nálady

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist