Dům dětí a mládeže Klatovy : PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR AKČŇÁK 2

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Příměstský tábor AKČŇÁK 2

Příměstský tábor  24.7. - 28.7.2017

PONDĚLÍ – Dopoledne jsme vyráběli nyní populární vaky na záda. Zdobili jsme stříkáním a tupováním přes šablon barvami na textil. K obědu jsme si pochutnali na úžasných boloňských špagetách a sladkou tečkou byl meloun.Odpoledne proběhl turnaj v bowlingu. 
 

ÚTERÝ – na tento den jsme měli v plánu rafty v Sušici, ale počasí nám nepřálo. V Otavě bylo málo vody a také byla zima. Přes to jsme odjeli do Sušice. Navštívili jsme Offpark Sušice, kde jsme si vyzkoušeli prolézt 34 překážek a jednu lanovku ve výšce 6 až 9 metrů nad zemí, vybaveni profesionální horolezeckou výbavou a pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Ani ty menší děti nebyly ošizeni. Lezly v menší výšce a s menší obtížností, ale systém dvanácti překážek se zabudovanou dětskou lezeckou stěnou, jim dal také řádně zabrat. Ještě jsme stihli navštívit hřiště na Santosu. Po obědě jsme navštívili krytý bazén. To byla paráda, ten tobogán nemá chybu. A pak hurá autobusem domů.

STŘEDA – Celodenní výlet do Aquapalace v Praze. K obědu řízek, vířivky, tobogány, divoká řeka , umělé vlny a další žasné atrakce.
 

ČTVRTEK – Vlak nás dopravil do Plzně. Došli jsme do Techmánie. Tam jsme zkoukli film Polaris.V tomhle filmu si jeden uvědomělý tučňák udělá výlet k severnímu pólu a tam potká zručného ledního medvěda. Společně se pokusí rozlousknout hádanku, proč mají doma za polárním kruhem půl roku polární noc a půl roku polární den. Hlavním postavám animovaného 3D filmu propůjčili svůj hlas Richard Genzer a Michal Suchánek. Posilněni řízkem jsme si

PÁTEK – Netradiční bojovka na Hůrce. Po celé Hůrce bylo rozmístěno 18 stanovišť s úkoly, cíl byl u rozhledny. Na rozhledně jsme se posilnili pizzou. Pak nás čekal úkol dojít si každý sám ke kostelu pro odměnu. U koslela na děti vy bafla jezinka a ten kdo strachy neutekl dostal odměnu. Pak jsme si opekli buřty .Na vyhodnocení jsme se vrátili do DDM Klatovy. Děti byly odměněny sladkostí, na památku dostali fotku a osušku. Rozloučili jsme se a popřáli hezký zbytek prázdnin.
Všem účastníkům děkujeme za dobrou náladu a kamarádského ducha.

 

 Foto AKČŇÁK 2

Přejeme krásné prožití zbytku prázdnin Míla, babi Dáša a Danča. 

 

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist