Dům dětí a mládeže Klatovy : PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR KVIZÁK 3

Nabídka

Kontakty

Dům dětí a mládeže Klatovy
ul. 5 května 109
339 01 Klatovy

Tel.: 376 311 345
E-mail: ddm@klatovy.cz

Nové stránky DDM Klatovy

Nepřehlédněte

 

  Aktuální informace najdete na nových stránkách DDM Klatovy

DDM na facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

 

Příměstský tábor Kvizák 3

PONDĚLÍ – Dopoledne jsme vyráběli nyní populární vaky na záda. Zdobili jsme je pomocí šablon a tupování barvami na textil.K obědu jsme si pochutnali na úžasných francouzkých bramborách. Odpoledne proběhl turnaj v bowlingu.
 

ÚTERÝ – Ráno jsme nasedli do autobusu a vydali jsme se směr Zruč. Cestou jsme si udělali krátkou zastávku v arboretu Sofronka u Boleváku. Prošli jsme si naučnou stezku Včely a včelařství.. Viděli jsme včelstva, plástve, úly atd.. Po té jsme pokračovali do muzea letadel. Prohlídka letadel byla úžasná. Děti si mohly vlézt do stíhačky a vrtulníku. Pak jsme se posilnili obědem- super ňamka. Po obědě jsme jeli do muzea vojenské techniky v Rokycanech. Tam jsme si prohlédli nejen tanky, obrněné vozy a děla, ale také jsme si prošmejdili bungry, střílny. Zajímavostí byly vojenské auta , která byla použita ve známých filmech, jako Rebelové, Hellboy.

STŘEDA – Autobus nás vysadil v 10hodin u zábavného centra Žirafa v Praze. Řádili jsme na prolézačkách, skluzavkách a jiných atrakcích. Malé zklamání bylo zpoplatnění některých atrakcí D kino, motokáry. Odjížděli jsme příjemně unavení.
 

ČTVRTEK – Dopravili jsme se vlakem na Špičák. K rozhledně nás vyvezla lanovka . Pak jsme sestoupili dolu pod Špičák , kde jsme jezdili na malých kolech a srážedlech. Také jsme si vyzkoušeli letní tubing. Malá túra ze Špičáku na Čertovo jezero. U jezera jsme posvačili a někteří se rozdělili o svačinu i s kačenkami na jezeře. Pak sestup do Železné Rudy. Navštívili jsme environmentální centrum , kde jsme se dověděli něco o historii lyží, šumavských lesech. Pak jsme si ještě stihli zmrzlinu.

PÁTEK – Nepřálo nám počasía tak jsme strávili den v sále DDM. Hráli jsme vybíjenou, florbal, házenou. Také jsme soutěžili v družstvech. Na vyhodnocení jsme se vrátili do DDM Klatovy. Udělali jsme si párty. Přiťukli si dětským šampaňským a posvačili dobrůtky. Děti byli odměněny sladkostí a na památku dostali fotku a osušku. Pak jsme šli do kina na film Já padouch 3. Po návratu do DDM jsme se rozloučili.
Všem účastníkům děkujeme za dobrou náladu a kamarádského ducha.
 

Foto KVIZÁK 3 

Přejeme krásné prožití zbytku prázdnin Míla, babi Dáša a Danča.

Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ
TOPlist